MARSEL Sp. z o.o. Producent Okien

Okna i drzwi PCV, okna aluminiowe - Marsel

Firma Marsel Sp z o.o. , z siedzibą główną w pobliżu miasta Szczecin , funkcjonuje na polskim rynku od 1991 roku oferując wysokiej jakości usługi w zakresie stolarki otworowej. W naszym asortymencie znajdą Państwo okna aluminiowe oraz okna PCV, rolety, drzwi PCV i aluminiowe, jak też praktyczne rozwiązania fasadowe. Wykorzystujemy najlepsze gatunkowo materiały, zaawansowany sprzęt technologiczny oraz doświadczenie specjalistów, dzięki czemu gwarantujemy interesującą ofertę produktową i cenową.

Firma swoją przygodę z branżą stolarki otworowej zaczęła w 1991 roku. Od samego początku naszym założeniem było zaspokajanie potrzeb wymagających klientów.

Stawiamy na profesjonalizm pracowników. Lata doświadczeń ze stolarką PCV pozwoliły na skompletowanie załogi, która profesjonalnie sprzedaje, produkuje i montuje nasze okna i drzwi.

Dziś firma Marsel Sp z o.o. jest uznanym i liczącym się producentem stolarki PCV oraz ALU. zarówno na polskim rynku jak i za granicą. Jakość naszych produktów gwarantują Certyfikaty CE oraz Certyfikaty Jakości wydane przez dostawców: profili, okuć oraz szkła.

Okna z tworzyw sztucznych jak i aluminium firmy Marsel Sp z o.o. posiadają wiele cech jakości gwarantujących długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Przy stałej współpracy i realizacji kompleksowych zamówień istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.


Producent Okien Goleniów, Producent Drzwi Goleniów, okna schüco, dobre okna, tanie okna, drzwi wejściowe pcv, ciepłe okna, najlepsze okna, okna pasywne, okna energooszczędne, fasady aluminiowe, okna aluminiowe, drzwi aluminiowe, drzwi przesuwne, okna skandynawskie, okna z nakładkami aluminiowymi, drzwi podnoszono-przesuwne Goleniów, schüco aluminium, schüco pcv, okna pcv od producenta, automotivefinish, okna topswing,
adres

ul. I Brygady Legionów 13
72-100 GOLENIÓW
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!